Workshopy

Pro všechny mimopražské pole dancery nabízím i možnost uspořádat workshopy přímo ve Vašem studiu. Náplň workshopů záleží na Vašem přání nebo si můžete vybrat přímo z mé nabídky. Standardní délka workshopu je 90 min. Fotky z mých odučených workshopů najdete zde

Na-spinovce-kolem-sveta-kopieNa STATICE kolem světa

Oblíbené spiny, tricky a kombinace na statické tyči, které jsem se naučila od pole dancerů z celého světa, u kterých jsem byla na lekcích jak v ČR tak i v zahraničí. Do workshopu zapojuji i naprosté novinky, které právě hýbou pole dance světem.

Na SPINOVCE kolem světa

Oblíbené spiny, tricky a kombinace na spinové tyči, které jsem se naučila od pole dancerů z celého světa, u kterých jsem byla na lekcích jak v ČR tak i v zahraničí. Do workshopu zapojuji i naprosté novinky, které právě hýbou pole dance světem.

Zaměřeno na ...

Shoulder mount - Přechody a kombinace se shoulder mountem jako například shoulder mount ze země, do sedu, na tyč, do claw gripu, shoulder mount climb. Nebude chybět ani několik způsobů na shoulder mount dismount.

Superman - Několik způsobů, jak se dostat do supermana a jak z něj na tyči pokračovat dál. Workshop obsahuje například náskok do supermana, jak se dostat do supermana z frontlinu nebo z jamilly, superman fall a také pokračování z něj třeba do shoulder mountu.

Cupid - Workshop obsahuje několik možných způsobů, jak pokořit tento trick. Jeho součástí jsou také kombinace s jeho zapojením například cupid to ayesha, cupid to twisted grip, cupid fall, figurehead to cupid.

WOW kombinace

Efektní spiny, přechody, náskoky, flipy a pády na statické tyči jako například cupid fall, frontline fall, spin na jedné ruce do shoulder mountu, superman fall, shoulder mount do claw grip V-invertu a mnoho dalšího.

Choreo v high heels / Exotic pole dance

Sestava tančená ve vysokých podpatcích tedy high heels obsahující prvky a kombinace inspirované Evou Bembo, Ninou Kozub, Olgou Kodou, Leigh Ann Reilly, Doris Arnold, Michelle Shimmy či Maddie Sparkle.

Láska na první dotek

Moje oblíbené tricky a kombinace jak na statické tak i na spinové tyči. Můžete se těšit na poloramu, vlajku, flag invert, claw grip v různým obdobách a další kombinace, které právě trénuju.

Flexi stretching

Vyzkoušejte si stretching, díky kterému jsem konečně dosedla do provazu a díky kterému mi povolily záda! Během lekce vám ukážu cviky, které každý týden cvičím se svou trenérkou a profesionální gymnastkou. Půjde o nenásilné šetrné protahování, takže se nemusíte bát, že by na vás kdokoliv během lekce jakkoliv tlačil.