SP Tutoriály

Trénujte se mnou se Simply Pole předplatným!

Každý týden Vám nasdílím video - tutoriál, ve kterém se zaměřím na trick, kombinaci nebo třeba i floorwork. Uvidíte v něm lehčí i těžší variantu, aby si každý přišel na své. Doporučená pokročilost je mít za sebou začátečnický kurz pole dance a umět minimálně V-invert (klidně nášvihem ze země), scorpio (vis za vnitřní nohu) a gemini (vis za vnější nohu).

Trénujte týden podle daného tutoriálu, natočte se při tréninku, nasdílejte mi své video a já Vám na jeho základě napíšu zpětnou vazbu! Tedy poradím Vám přímo na míru, co případně zlepšit nebo na co se zaměřit, abyste bez problému pokořili nejen daný trick či kombinaci ale i sami sebe.

Všichni ví, že pole dance je o síle a flexibilitě, takže ode mě dostane i jedno video s tipem na posilování a druhé s tipem na zvýšení flexibility.

Navíc pro Vás udělám livestream video, ve kterém se zaměřím na Vámi kladené otázky a témata, která zajímají právě Vás! Ať týkající se tréninku obecně, posilování, protahovaní, stravy nebo problematiky konkrétních skupin prvků. Bude záležet, co konkrétního zajímá právě Vás.

Měsíční předplatné zahrnuje:

  • jeden tutoriál týdně (celkem 4 videa měsíčně)
  • mou zpětnou vazbu na Vámi nahrané tréninkové video s radami a tipy Vám přímo na míru
  • jedno video zaměřené na posilování
  • jedno video zaměřené na flexibilitu
  • livestream na 60 min s odpověďmi na Vámi kladené otázky

Cena

  • testovací měsíc březen ZDARMA
  • 150,- / měsíčně 

Přihlášení

Pro přihlášení mě kontaktujte na e-mailu sona.kochova@simplypole.cz.

Tutoriál

A jak takový můj tutoriál vypadá? Mrkněte na trick Hero točený pro mou tréninkovou skupinu - Simply Pole tutoriály jsou nanáčeny ve stejném duchu.

Zdroj - www.youtube.com