Porotcování

Od podzimu 2015 působím také jako porotce různých pole dance soutěží. Pokud byste chtěli, abych zasedla v porotě i Vaší soutěže, neváhejte mě kontaktovat.

Pole Warriors 2015

V sobotu 19. 9. 2015 jsem se zúčastnila pole dance soutěže Pole Warriors 2015, která je určena tanečnicím z Libereckého kraje. Soutěž probíhala v Jablonci nad Nisou a hodnotila jsem zde technický výkon.
Stránky soutěže najdete zde

Plakát V porotě V porotě Kompletní porota Předávání cen Společná

Firefly Pole Challenge Cup

V sobotu 17. 10. 2015 jsem v pražském studiu Firefly hodnotila studiovou soutěž battlu Pole Challenge Cup určenou pouze kurzistkám tohoto studia. V porotě jsem zasedla jako dozorce, který má v případě rozporu poroty rozhodující slovo při konečném rozhodnutí. 

Jako dozorce v porotě s rozhodujícím hlasem Porotcování v akci Se všemi soutěžícími na Firefly Pole Challenge Cup

Pole & ME

V sobotu 30. 1. 2016 jsem v Praze v Theatre Royal hodnotila soutěž Pole & ME, která je první soutěží v pole dance zaměřená na SHOW nelimitující soutěžící pravidly, díky čemuž může každý soutěžící předvést svou vlastní představu Pole Dance show.

Plakát soutěže Medailonek porotce Vizitka porotce S moderátorkou Hankou Koutnou Soutěžící spolu s klečící porotou

Pole Warriors Art 2016

V sobotu 5. 3. 2016 jsem hodnotila originalitu prvků a umělecký dojem na soutěži Pole Warriors Art určenou opět pro pole dancerky z Libereckého kraje, která byla tentokrát zaměřená na uměleckou stránku pole dance. 

Pole Warriors Art Medailonek porotce Plakát Všichni soutěžící společně s porotou

Pole Warriors Sport 2016

V sobotu 22. 10. 2016 proběhhl druhý ročník soutěže Pole Warriors Sport, kterého jsem se opět zúčastnila jako porotce.

Plakát Pole Warriors Sport 2016 Medailonek porotce

Připravované soutěže

Pole Warriors 2018

V sobotu 20. rijří 2018 budu hodnotit soutěž Pole Warriors pořádanou v Jablonci nad Nisou určenou pro pole dancery z Libereckého kraje.