Kurzy

Workshopy ve Vašem studiu

Lektoři:

Kromě klasických pole dance lekcí nabízím i možnost uspořádat workshopy přímo ve Vašem studiu.

Náplň workshopů záleží na Vašem přání nebo si můžete vybrat přímo z mé nabídky, kterou najdete zde.

Standardní délka workshopu je 90 min.

Rozvrh

Skype lekce Pole Dance

Lektoři:

Máte zájem o lekci pole dance se mnou, ale bohužel nejste z Prahy nebo je pro Vás dojíždění nemyslitelné, protože bydlíte na druhé straně republiky? Tak přesně pro Vás mám novinku Individuální lekci přes Skype, ke které potřebujete pouze internetové připojení, Skype s kamerou a vlastní tyč. 

Lekce je určena pro všechny pokročilosti a její náplň opět závisí na Vás. Může se jednat o klasickou lekci pole dance, nacvičení konkrétní choreografie, lekci v High heels, posilování zaměřené na tyč nebo třeba i o samotné protahování. Jedná se o jedinou lekci, která může být i bez úvodní rozcvičky.

Zaujal Vás některý z mých nabízených workshopů? Není problém! Lekce může mít i náplň konkrétního workshopu a délku 90 min. Jediné, co přes Skype nevyučuju, jsou flipy, salta a přechody, u kterých je nutné dávat záchranu.

Na lekci mohou být až 3 osoby, ale je možné se také domluvit na Skype lekci i pro více osob.

Rozvrh

Individuální lekce Pole Dance

Lektoři:

Individuální lekce probíhá v Pole dance pokoji v Praze na Hájích a je určeny pro všechny, kteří chtějí mít lektora během celé hodiny jenom pro sebe.

Klasická výuka pole dance je zde vhodná především pro úplné začátečníky. Pro ty pokročilejší je zde možnost se zaměřit na výuku kontrétních tricků nebo choreografie na vysokých podpatcích. Lekce Fitness nebo Flexi jsou zde také možné a jsou vhodné pro všechny pokročilosti.

 Záleží jen na Vás, jaké jsou Vaše momentální tréninkové požadavky.

Možná zaměření

Nejnovější tricky
Tricky na statické tyči
Tricky na spinové tyči
Přechody s použitím zvoleného prvku (např. různé přechody do a ze supernama)
High heels
Floorwork
Fitness & Flexi
Fitness
Flexi

Spin

Lekce na spinové (protáčecí) tyči. Doporučuji mít za sebou minimálně 3 měsíce lekcí klasického Pole Dance. Během lekce se zaměřuji nejen na prvky, které se dělají převážně na spinové tyči, ale i prvkům, které lze používat i na tyči statické. Hodina je silově náročnější kvůli odstředivé síle působící na tělo při cvičení.

Heels

Lekce pole dance, kde se pracuje na propojení jednotlivých prvků do konkrétní choreografie. Pokud rády tančíte v high heels, tak toto je lekce právě pro vás! Nemusíte mít přímo klasické platformy, můžete přijít i v jakýchkoliv botech na podpatku. Jedinou podmínkou je, že podpatek nesmí být kovový a musíte mít holý nárt, abyste mohly šplhat. Vyzkoušejte pole dance z úplně jiné perspektivy, jaký se učí převážně v Austrálii.

Fitness

Posilování převážně s tyčí pro všechny pokročilosti zaměřené na zlepšení kondice, nárůst svalů a síly. Během lekce se soustředím především na posílení svalových partií potřebných právě na tyči, abyste rychleji pokořili vysněné prvky.

Flexi

Nenásilné a šetrné protahování určené pro všechny pokročilosti. Nemusíte se bát, že na Vás bude někdo tlačit silou. Zapracujte spolu se mnou na provazu, rozštěpu, placce či flexibilních zádech a ramenech.

Fitness & Flexi

Lekce se skládá z půl hodiny posilování a půl hodiny protahování.

Individuální lekce standardně nabízím ve dnech a časech uvedených v rozvrhu. V případě zájmu se lze domluvit i na jiný den či čas.

Rozvrh

Individuální lekce u Vás doma

Lektoři:

Máte doma tyč, ale nebaví Vás trénovat sama? Nebo chcete ušetřit čas za cestu do studia a zpátky? Tak přesně pro Vás nabízím také soukromé lekce v pohodlí Vašeho domova. V Praze za Vámi dojedu téměř kamkoliv. 

Náplň individuální lekce opět závisí jen na Vás a Vašich tréninkových požadavcích. Případně si můžete vybrat ze zaměření, která nabízím.

Možná zaměření

Nejnovější tricky
Kombinace na statické tyči
Kombinace na spinové tyči
Přechody s použitím zvoleného prvku (např. různé přechody do a ze supernama)
Sestavení choreografie pro konkrétní příležitost
Choreo lekce
High heels
Floorwork
Fitness & Flexi
Fitness
Flexi

Rozvrh

Osobní konzultace

Lektoři:

Pole dance je, ač si to spousta lidí možná ani neuvědomuje, nejen velmi individuální a také velmi technický. Trénujete nějaký prvek nebo přechod, ale stále ho nemůžete pokořit? Vyzkoušeli jste různé rady, ale nic nezabírá? Odpověď je jednoduchá, co funguje pro jednoho, nemusí fungovat pro druhého. Na základě svých vlastních zkušeností, jak z výuky pole dance, tak z navštívených lekcí se zahraničními lektory a také z vlastního tréninku, Vám nabízím možnost osobní konzultace.

Jak taková konzultace vypadá? Mám pro Vás hned několik možných variant: 

  1. Komunikace přes chat (např. přes Facebook), kdy Vy kladete otázky a já odpovídám. Můžete mi také poslat svá tréninková videa, která můžeme společně rozebrat.

  2. Společný telefonát, kde společně prodiskutujeme, co budete potřebovat.

  3. Skype nebo jakýkoliv jiný videochat - zde jsou možnosti největší. Můžeme se spojit během Vašeho tréninku, kdy mi přímo ukážete, co Vás na tyči trápí a já díky tomu uvidím, jak na tom opravdu jste. Vy si pak mé rady můžete rovnou vyzkoušet v praxi. Nebo se opět může jednat o klasický videotelefonát.

Předesílám, že se nejedná o trénink se mnou, takže nečekejte žádné předcvičování, ale v případě potřeby Vám např. správnou techniku ráda na tyči ukážu. Cílem konzultace je Vám poradit s tím, co Vás při tréninku trápí. 

Rozvrh