Simply Pole skupinové lekce přes internet

  | Kategorie: ze studia

Tagy: Simply Pole

Simply Pole skupinové lekce přes internet

NOVINKA!

Pro všechny kteří mají doma tyč a chtějí si užít vedenou lekci pole dance stejně jako by byli ve studiu.

Tak jsem přemýšlela, že by bylo fajn umožnit své lekce ještě většímu počtu lidí. Protože bydlím v Praze, jsem omezená tedy místem (ne všichni bydlí v hlavním městě) a taky kapacitně, protože mám v pole dance pokoji pouze jednu tyč učím pouze individuálky. A včera při tréninku mi to konečně došlo! Někdy je to fakt opruz se k tomu domácímu tréninku dokopat a tak mě napadlo, co udělat skupinové lekce přes internet! Prostě vytvořit pro všechny, kteří mají doma tyč, možnost si se mnou v daný den a hodinu v týdnu zacvičit.

Takže přicházím s lekcemi Simply Pole! Ty budou mít vždycky nějaké zaměření a taky danou pokročilost. A rozdíl od Skype lekce? Ten je v tom, že hodina obsahuje jak rozcvičku tak i závěrečné protažení a náplň a den konání je pevně dopředu daný. Navíc také ušetříte 300,-, protože Skype lekce vyjde na 500,- zatímco cena skupinové lekce je 200,-.

Nadcházející lekce budou probíhat v pondělí a přijdou si na své jak milovníci spinovky tak i statické tyče a samozřejmě nebude chybět i lekce protahování:

Simply Pole - Statika - mírně pokročilí a výše, detailní info najdete zde.

Simply Pole - Spin - středně pokročilí se zkušeností se spinovou tyčí, detailní info najdete zde.

Simply Pole - Flexi - všechny pokročilosti i začátečníci, detailní info najdete zde.

Takže pokud máte doma tyč, internet a chuť vyzkoušet si lekci se mnou tak neváhejte a přihlaste se!

Rezervace je přes e-mail sona.kochova@simplypole.cz, ze kterého vám rezervaci potvrdím a pošlu vám pokyny k platbě. Po přijetí platby vám pošlu znovu na mail odkaz, přes který se na danou lekci v čas jejího začátku přihlásíte. Lekce pak bude probíhat formou livestreamu tedy videohovoru.

Mohlo by vás také zajímat

V poslední době se claw grip používá čím dál tím častěji a tady je jeho další silová variace claw grip flag od Lisy D.

 

Diskuze