A Frame kombinace

  | Kategorie: ze světa

Tagy: Combination Cupid Cupid elbow grip variation Elbow grip Reiko split Soňa Kochová Statická tyč English article A Frame

A Frame kombinace

Moje nová kombinace, jejíž první část mě naučila Alexandra Kalousová a druhá obsahující trick A Frame je můj vlastní nápad.

Česká verze

Stojím vedle statické tyče a nakročím si vnitřní nohou k tyči na step around, ze kterého se otočím zády do rotace, jako bych chtěla pokračovat back hook spinem, ale místo něj se vnitřní rukou přechytnu na tyči výš a vnější rukou se chytím pod ní. Pak zvednu obě nohy ze země a vnější nohou si našlápnu přímo na tyč a přes reiko split spustím tělo dolů směrem k zemi tak, až se původně zadní volnou nohou zaháknu pod kolenem nahoře za tyč. Teď mám nohy v pozici jako při cupidu, ale tělo si nechám pořád spuštěné dolů ke spodní noze. Spodní ruku si zaháknu za loket za tyč, horní rukou se chytím nad hlavou za kotník spodní nohy a nakonec propnu horní nohu a spouštím ji dolů tak, až si ji chytím horní rukou zaháknutou za loket, čímž jsem ve tricku A Frame. Nakonec se pustím oběma rukama a zvednu se tělem nahoru do klasického cupidu.

Detailní popis tricku A Frame a jeho další kombinaci pak najdete také zde.

English version

My new combination including trick A Frame which first part was inspired by Alexandra Kalousová and second part was my own idea.

I start with step around from which I turn my back into the rotation similar way like for back hook spin but instead of back hook spin I regrip my inside hand higher and I grab the pole with my outside hand under the inside hand. Then I lift both legs from the floor and step on the pole with the outside leg. I start in reiko split from which I turn my body down and hook my free leg on the pole. My legs are now in the cupid position but my body stays pointing down to the floor. I hook my lower hand with elbow on the pole, I catch ankle of my lower leg with my upper arm, then I will extend upper leg and move it down untill I catch it with my hooked hand. Now I am in trick A Frame from which I release both my hands and lift my body up into the cupid.  

Zdroj - www.instagram.com

Mohlo by vás také zajímat

Jsme právě v polovině BeSpun Flow Challenge a její třetí tutorial od Leigh Ann tentokrát už na tyči.

 

Diskuze